Import aut

Import aut używanych

Firma Lukmar zajmuje się importem samochodów osobowych z Belgii, Niemiec i Holandii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sprowadzania używanych aut, dzięki czemu możemy zaproponować naszym Klientom najlepszą ofertę na rynku. Znajdziemy dla Państwa samochód, z którym nie będziecie mieli problemów, a przede wszystkim, który sprosta Waszym wymaganiom i przez lata będziecie z niego zadowoleni. W naszej ofercie posiadamy samochody zabytkowe, luksusowe, sportowe, które nie brały udziału w wypadku, ale również auta powypadkowe lub uszkodzone. Decyzję o zakupie i imporcie takiego samochodu zawsze zostawiamy Państwu.

Nasza firma realizuje indywidualne zamówienia na samochody pod względem oczekiwań i możliwości finansowych naszych Klientów. Wystarczy, że przedstawicie Państwo nam jakiego samochodu potrzebujecie, a my znajdziemy dla Was doskonałe auto, wynegocjujemy cenę oraz bezpiecznie sprawdzimy na miejsce. Jeśli nie macie Państwo skonkretyzowanych planów dotyczących marki, czy modelu zapraszamy do kontaktu, ponieważ służymy również pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania.

rzut

Lukmar gwarantuje kompleksową i profesjonalną obsługę, począwszy od wyszukania i zakupu pojazdu, po dostarczenie go pod wskazany adres. Dzięki naszej firmie proces sprowadzenia pojazdu jest bezproblemowy i dostępny dla każdego. Kupimy wskazany przez Państwa pojazd lub pomożemy w wyborze najlepszego dla Was samochodu. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.